Kongres EASTLOG 2021

Kongres EASTLOG je největší logistická událost v České republice, která tematicky pokrývá celý obor logistiky a současně reflektuje nejnovější trendy. Již 24. ročník předního logistického kongresu, který se uskuteční 23. – 24. září 2021, bude novým dnem pro vaše znalosti a obchodní kontakty.

Hlavní motto letošního kongresu EASTLOG zní Nový den, nové výzvy. Proč zrovna takto? V roce 2020 se svět probudil do nového, nepříliš šťastného dne. Zdálo se, že to ani není den, ale pokračování dlouhé noci. Pandemie změnila každou oblast života. Některá odvětví se hluboce propadla, jiným se naopak dařilo, ale všichni aktéři čelili zcela novým výzvám.

Nyní, když tato těžká noc pomalu končí, sledujeme, co přinese nový den pro skladování, dopravu, IT, HR nebo investice. Jak vystoupíme z pandemického paradigmatu? O novém dni pro logistiku, dodavatelské řetězce, obchod, výrobu či udržitelnost budou mluvit desítky řečníků a diskutovat více než čtyři stovky logistických profesionálů.

Kongres se setkává s velkým zájmem ze strany partnerů, kterých jsou už desítky, i účastníků, kteří se registrují na www.eastlog.cz/registrace. Jako každoročně je vstup na celý kongres zdarma pro uživatele logistických služeb.

Reklama

Potřebujete poradit s EDI řešením pro vaši firmu?